Menu Zamknij

Jet Expo

19 – 21 May 2019 Paris, Porte de Versailles

Join us from 19th to 21st of May 2019 for the 8th edition of JET Expo in Paris, trade show organized by Messe Frankfurt France .

Nowa siedziba RTP

Drodzy Klienci i Kontrahenci,

Radomskie Tekstylia Przemysłowe zmieniły siedzibę na ul. Chorzowską 17.

Prosimy o uwzględnienie nowego adresu podczas przesyłania wzorów i dostaw.

Załączamy kilka zdjęć naszego nowego budynku.

Generalny wykonawca  Miklewski.com.pl:

http://www.miklewski.com.pl/realizaje.html

Worki z inteligentnym zamknięciem

Innowacyjny model worka – wypracowany na bazie długoletniej współpracy z pralniami z całego świata!

Postanowiliśmy umieścić na naszej stronie film prezentujący nasz najpopularniejszy worek z inteligentnym zamknięciem.

Dzięki długoletniej współpracy z pralniami udało nam się wypracować najbardziej trwałe i szczelne zamknięcie. Ponieważ składa się z systemu taśm  – nie niszczy się w praniu. Łatwo się zamyka i otwiera (nie wymaga wiązania i rozsupływania sznurka).

Zacisk taśm jest tak mocny, że po obróceniu worka do góry dnem jego zawartość nie wydostanie się na zewnątrz, a worek można powiesić za uchwyt w denku.

Nowe rozwiązanie logistyczne w pralni

Nowy model pokrowca. Trwały i szczelny.

Pokrowce z hakami sprawdzają się nawet na tych wózkach na których do tej pory nie dało się zainstalować innego pokrowca. Najczęstszą przyczyną były zbyt małe przestrzenie między ścianami wózka.

Pokrowiec mocowany jest za pomocą haków do górnych krawędzi wózka. Haki wykonane z wysokiej jakości tworzywa – wytrzymują duże obciążenia. Wnętrze pokrowca jest szczelnie chronione dzięki zamknięciu na suwak.

Dziękujemy za odwiedzenie nas na TEXCARE 2016

Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność zaprezentować swoje produkty podczas targów TEXCARE we Frankfurcie. Wystawcy z branży pralniczej z całego świata zaprezentowali innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Jesteśmy mile zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem jakim cieszyły się nasze produkty. Dziękujemy za zaufanie nowych klientów. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji TEXCARE 2020 we Frankfurcie!

TEXCARE 2020