Menu Zamknij

Jesienne Spotkanie Sveriges Tvätteriförbund

Z przyjemnością ogłaszamy, że RTP pojawiło się na Jesiennym Spotkaniu Szwedzkiego Stowarzyszenia Usług Tekstylnych, które odbyło się 18 listopada w Sztokholmie.

Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się i posłuchać specjalistów z branży, m.in. Sekretarza Generalnego ETSA, Elenę Lai.
Takie spotkania to dla nas możliwość kontaktu z klientami z Europy oraz poznanie aktualnych potrzeb i możliwości rozwoju branży. Jest nam miło, że nasze worki i pokrowce niezmiennie cieszą się zainteresowaniem, nie tylko wśród polskich pralników.
 
Dziękujemy za zdjęcia, ETSA.
Sklep RTP online

Kupuj worki RTP w sklepie online!

Z radością ogłaszamy, że RTP Radomskie Tekstylia Przemysłowe od niedawna sprzedaje swoje worki na pranie także przez sklep online!

Dlaczego warto kupować nasze produkty w sklepie online?

    • Twoje ulubione rodzaje worków dostępne od ręki
    • serie limitowanych kolorów
    • korzystne wyprzedaże
    • ułatwiony proces składania zamówienia

Wejdź na http://www.rtp-radom.eu/sklep/ i złóż zamówienie.

Obserwuj nas na Facebook’u (@RTP Radomskie Tekstylia Przemysłowe), aby być na bieżąco z kodami rabatowymi na nasze worki do prania!

forum fundacja polskie pralnie

RTP na Zlocie Fundacji Polskie Pralnie

Od 04.10.2021 do 06.10.2021 RTP Radomskie Tekstylia Przemysłowe, miało przyjemność wspierać polskich pralników, podczas wydarzenia organizowanego przez Fundację Polskie Pralnie.

Głównym tematem Zlotu Pralników, było wyłączenie plastikowej folii, rękawów foliowych i worków foliowych z użycia w pralniach – głównie ze względów ekonomicznych (cena folii wzrosła prawie dwukrotnie (!) w ciągu ostatnich kilku miesięcy) ale także ze względu na niekorzystny wpływ folii na środowisko.

Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować naszą alternatywę, jaką są tekstylne worki do prania wielokrotnego użytku, oraz z dumą ogłaszamy, że polskie pralnie są gotowe na duże zmiany w kwestii transportu prania. 

Dziękujemy Fundacji i wszystkim obecnym Pralnikom za zaproszenie.

Jet Expo

19 – 21 May 2019 Paris, Porte de Versailles

Join us from 19th to 21st of May 2019 for the 8th edition of JET Expo in Paris, trade show organized by Messe Frankfurt France .

Nowa siedziba RTP Radomskie Tekstylia Przemysłowe

Drodzy Klienci i Kontrahenci,

Worki do prania od firmy Radomskie Tekstylia Przemysłowe będą od teraz szyte w nowej siedzibie, przy ul. Chorzowskiej 17. Prosimy o uwzględnienie nowego adresu podczas przesyłania wzorów i dostaw.

Załączamy kilka zdjęć naszego nowego budynku.

Generalny wykonawca Miklewski.com.pl:

http://www.miklewski.com.pl/realizaje.html

Worek na pranie z inteligentnym zamknięciem

Innowacyjny model worka – wypracowany na bazie długoletniej współpracy z pralniami z całego świata!

Na naszej stronie znajdziecie film z produktem, który obecnie cieszy się dużą popularnością. Worek na pranie z inteligentnym zamknięciem, to wygodne rozwiązanie które przyspieszy pakowanie brudnego lub czystego prania.

Dzięki długoletniej współpracy z pralniami, udało nam się wypracować najbardziej trwałe i szczelne zamknięcie wśród worków do pralni dostępnych na rynku. System taśm minimalizuje wystąpienie ewentualnych uszkodzeń, ponieważ zastępuje awaryjne komponenty. Łatwo się zamyka i otwiera (nie wymaga wiązania i rozsupływania sznurka).

Zacisk taśm jest tak mocny, że po obróceniu worka do góry dnem jego zawartość nie wydostanie się na zewnątrz, a worek pralniczy można powiesić za uchwyt w denku.

Nowe rozwiązanie logistyczne w pralni

Nowy model pokrowca na wózki pralnicze. Trwały i szczelny.

Pokrowce z hakami sprawdzają się nawet na tych wózkach pralniczych, na których do tej pory nie dało się zainstalować innego pokrowca. Najczęstszą przyczyną były zbyt małe przestrzenie między ścianami wózka.

Pokrowiec mocowany jest za pomocą haków do górnych krawędzi wózka. Haki wykonane z wysokiej jakości tworzywa – wytrzymują duże obciążenia. Wnętrze pokrowca jest szczelnie chronione dzięki zamknięciu na suwak.

Dziękujemy za odwiedzenie nas na TEXCARE 2016

Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze worki do prania podczas targów TEXCARE we Frankfurcie. Wystawcy z branży pralniczej z całego świata zaprezentowali innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Jesteśmy mile zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem jakim cieszyły się nasze produkty – worki pralnicze, pokrowce na wózki do pralni oraz worki do transportu napowietrznego. Dziękujemy za zaufanie. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji TEXCARE 2020 we Frankfurcie!

TEXCARE 2020